Haber

Başkan Kocaman’dan 12. Sınıflara Mangal Molası

Kartepe Belediyesi’nin üniversite sınavına girecek öğrenciler için düzenlediği “Sınav Stresi için Mangal Molası” etkinliğine katılan gençler doyasıya eğlendi.

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman liderliğinde, bu yıl üniversite sınavına girecek öğrenciler için Seka Kamp’ta düzenlenen “Sınav Stresi için Mangal Molası” etkinliğinde Kartepeli gençler doyasıya eğlendi.

BÜYÜK TEŞEKKÜRLER

Etkinlikte konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, “Seka Kamp’ta çok güzel bir günde bir araya geldik. Belediye başkanımız her zaman bize destek oluyor. Gençlerimizi yalnız bırakmıyor. Başta eğitim olmak üzere her alanda destekleniyoruz. Bugün öğrencilerimize çok güzel bir jest yaptılar. Öğrencilerimize yeni hayatlarında başarılı günler dilerim.”

SENİNLE GURUR DUYUYORUM

“Başarınızla gurur duyuyorum” diyen Önder Kocaman, “İnşallah belediye başkanlarınız, milletvekilleriniz, bakanlarınız olur. Bunun için de çalışmamız lazım. Hayat kolay değil. Çalışmadan bir yere varılmaz. belediye başkanı,avukat,doktor emek ister.Emek ve alın teri dökmeden başarı gelmez.Her şeyi zamana göre yapacağız.Bugün eğleneceğiz.Yarın ders çalışacağız.Üniversite sınavını geçtikten sonra Kartepemize hizmete devam edeceğiz. Sizden sonra geleceklere de hizmet edeceksiniz.”

ÖĞRENCİLER ARTIYOR

Kartepeli gençler mangalda sucuk ve köftenin ardından ikramlar ve aktivitelerle doyasıya eğlenirken, gençler “Sınav Stresi için Mangal Molası” etkinliğinde Gergin Görünümlü Adam küme konseriyle coştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu