Teknoloji

Merakla beklenen oyun Atomic Heart çıktı!

 
Mundfish tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment, 4Divinity tarafından oyunculara sunulan kaygı odaklı gizem aksiyon macera oyunu Atomic Heart çıktı. Oyun şu anda Steam oyuncu incelemelerinde oldukça olumlu bir etikete sahip. Dövüş, dünya yapısı ve grafikleriyle dikkat çeken, üretilmiş birinci şahıs nişancı deneyimini aktarıyor.
 
Atomic Heart bize alternatif bir evren sunuyor
 
 
Dövüş mekanikleri ve atmosferi ile oyuncuların ilgisini çeken birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu Atomic Heart, uzun zamandır beklenen oyunların arasına girmişti. Geçtiğimiz günlerde 5 saatlik oynanış görüntülerinin sızdırıldığı yapım, şimdi de dünya çapında yayınlandı.
 
1950’lerin alternatif bir SSCB dünyasını bizlere sunan bu yapımda farklı tipte düşmanlar, kullanabileceğimiz onlarca farklı silah, maharet ve daha fazlası yer alıyor. Hikâye odaklı nişancı oyununda karşımıza çıkan düşmanları biçerek yeri kan gölüne çevirebiliyoruz. Yakın dövüş tarzından uzak atak dövüş tarzına kadar pek çok farklı mekanik bizleri bekliyor.
 
Öte yandan Atomic Heart’ın fiyatı ise oyunseverleri üzecek cinsten. Şimdiden yeni çıkan ve dikkat çeken yapımlar bu fiyat bandında çıkışını yapıyor. Oyunun Standart versiyonu 699,00 TL, Gold versiyonu 899,00 TL ve Premium versiyonu 999,00 TL’den satışta.

haber-ilgaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu