Haber

Oğuzhan Uğur’un CHP Kongresi’ndeki Yazım Yanlışı Pankartına Kapak Cevabı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bu hafta sonu 38. Olağan Kurultayı’nı gerçekleştirecek. Ankara’da düzenlenecek kongrenin hazırlıkları başladı. Oğuzhan Uğur, kongrenin yapılacağı yere asılan pankartta yazım hatasına yanıt verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi 38. Olağan Kurultayı hazırlıklarına devam ediyor.

CHP Genel Kurulu’nda Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkacak en büyük adayın Özgür Özel olduğu görülüyor. Gazeteci İsmail Saymaz, karargâhın devreye alındığı iddiasını dile getirdi.

Kongrenin ilk gününde genel başkan seçimi, ikinci gününde ise parti meclisi ve yüksek disiplin kurulu seçimleri yapılacak.

Ankara’da hafta sonu yapılacak seçimlerde Cumartesi günü başkan, Pazar günü ise 60 üyeli Başbakan ve 15 üyeli Yüksek Disiplin Kurulu seçilecek.

Kılıçdaroğlu’nun kurultayda “Bir daha aday olmayacağım” diyeceği iddia ediliyor.

İsmail Saymaz, kurultayda yapacağı konuşmada Kılıçdaroğlu’nun bir daha aday olmayacağını söyleyeceğini iddia etti. Bu sözlere sosyal medyada tepkiler yükselmeye başladı.

Ayrıca kongrenin yapılacağı yere asılan pankarttaki yazım hatası da sosyal medyada konuşulanlar arasındaydı.

Bu pankartı sosyal medyada paylaşan ilk isimlerden biri de İbrahim Haskoloğlu oldu.

Kullanıcıların bu banner’a tepkileri anında geldi.

??

??

??

Yazım hatasıyla pankarta tepki gösterenler arasında Oğuzhan Uğur da vardı.

‘Bay. Kılıçdaroğlu’nun yazdığı tweetleri okumadınız sanırım. D’leri ve babaları geçtik, hatta hafta sonlarını birlikte yazıyor. Yani bannerda yapılan hata, bannerda verilmek istenen mesajla oldukça uyumludur. Kendini yalnız hissetmesin diye yanlış yazmışlar.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu