Teknoloji

Elon Musk’ın Twitter çalışanlarına gönderdiği tehdit mesajları ortaya çıktı

Elon Musk Twitter tarafından çalışanlara gönderilen sızdırılmış bir e-posta, gizli bilgileri medyaya sızdıran çalışanları tehdit ettiğini gösteriyor. Musk’ın e-postaları ve diğer dahili iletişimleri, şirketi Ekim sonunda satın aldığından bu yana birçok kez medya kuruluşlarına sızdırıldı. Sızan yeni bir e-posta, Twitter’ın ileriye dönük zımni anlaşmaları agresif bir şekilde uygulayacağını öne sürüyor.

Musk e-postasında şunları yazdı: “ Gizli Twitter bilgilerinin birçok ayrıntılı sızıntısının kanıtladığı gibi, şirketimizdeki birkaç kişi şirketin çıkarlarına aykırı ve Gizlilik Politikasını ihlal edecek şekilde hareket etmeye devam ediyor.” söz konusu.

Musk’a e-posta gönderildiği iddia edildi ” Bu yalnızca bir kez söylenecek: Katıldığınızda imzaladığınız NDA’yı bariz bir şekilde ve isteyerek ihlal ederseniz, yasanın tüm kapsamını kabul etmiş olursunuz ve Twitter derhal tazminat talep edecektir.” diyor.

Twitter’ın artık bir halkla ilişkiler departmanı olmadığı için resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak bir şirket kaynağı, Business Insider tarafından Cumartesi günü yayınlanan bir raporda söyledi. Musk’ın NDA ihlalleriyle ilgili e-postayı Twitter çalışanına gönderdiğini doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu