Haber

Selahattin Demirtaş’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a: “Aşkı, Ağlamayı, Sarılmayı, Şefkati Unuttunuz… Biz Kendi Yaramızı Sararız, Siz Gölge…

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Sevmeyi, ağlamayı, sarılmayı, şefkati unuttun. Biz 85 milyon insanız, biz sizinle ahiret insanlarıyız, siz unuttunuz” dedi. insanlık.Sorun sensin Erdoğan.Çözüm ne biliyor musun Erdoğan?Yasaklama,engelleme “Hakaret etme, tehdit etme,küfür etme. Yoldan çekil. Biz kendi yaralarımızı saracağız, siz gölge vermeyin. Allah aşkına defol bu insanların yanından Erdoğan.”

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne Cezaevi’nden avukatları aracılığıyla kullandığı sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı deprem bölgelerindeki yardım çalışmalarını eleştirdi. Demirtaş’ın paylaşımları şöyle:

“Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Ülkenin bütün güçleri senin elinde, dünyanın yardımını topluyoruz ama seni kardeşlerimize teslim edemeyiz. Sorun sensin Erdoğan.

“Sorun sensin ERDOĞAN”

Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Korkunç acılar içinde olan insanlara baktığınızda çocuklarınızı, annenizi, babanızı, ruhlarınızı görmüyorsunuz. Onları oylardan oluşan nesneler olarak görüyorsunuz. Sorun sensin Erdoğan.

“SEVMEYİ, ağlamayı, sarılmayı, merhamet etmeyi unutursun”

Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Sevmeyi, ağlamayı, sarılmayı, şefkati unuttun. Biz 85 milyonuz başka dünyalar sizinle insanlığı unuttunuz. Sorun sensin Erdoğan.

“Ortadan çık. KENDİ YARALARIMIZI BEKLİYORUZ”

Çözüm ne biliyor musun Erdoğan? Yasaklayın, engelleyin, hakaret edin, tehdit edin, küfür edin. İnmek. Kendi yaralarımızı sarıyoruz, yeter ki gölge etmeyin. Allah aşkına bu insanların yanından çekil Erdoğan!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu