Haber

Şarkıcı Hatice Seçim Sonuçları Sonrası Kendisine Hakaret Mesajları Gönderenleri Yatırdı!

Şarkıcı Hatice, 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini açıkladı. Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından desteklediği adayın kazanamayacağını gören ünlü müzik birbiri ardına döküldü. Kendisini ‘özürlü’ olarak nitelendiren bir takipçisinin aşağılayıcı paylaşımını yayınlayan Hatice, bu ifadelere tepki göstermedi.

14 Mayıs’ın ardından 28 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için milyonlarca vatandaş sandık başına gitti.

Zorlu yarışın galibi Cumhur İttifakı adayı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

Millet İttifakı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seçimin ilk gününden itibaren destek veren isimlerden biri de Müzisyen Hatice oldu.

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından sosyal medyada bir kez daha soluğu alan Hatice, “Çok iyi mücadele ettin, seni seviyorum Dede??” paylaşımıyla Kılıçdaroğlu’na desteğini sürdürdü.

Oy vermeye gittiği takımlarla adından söz ettiren ünlü müzisyen Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’ın gerisine düşmesinin ardından kendisine çok sayıda mesaj geldi.

Ünlü isim, özellikle Erdoğan’a destek veren birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirilerin hedefi haline geldi.

Kılıçdaroğlu’na desteğini bir an olsun kesmeyen Hatice, sosyal medya hesabından bazı takipçilerinden hakaret içeren mesajlar yayınladı.

Ünlü müzisyenin bir takipçisi kendisine ‘Geri zekalı Hatice’ye ne oldu? Kılıçdaroğlu deden seçilemedi, defalarca kaybetti, yapılan açıklamalara kayıtsız kalmadı.

Hatice, “Yorumların hepsini tek tek, pes etmeden okudum” dedi. Dinlendi.

Konuyla ilgili niyetiniz nedir? yorumlarınızı bekliyoruz…

cesmeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu