Yaşam

Setlerden Sahnelere

Bir dönem rol aldığı sinema ve dizilerdeki başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Sinan Akbaş, şimdi de müzik dünyasına ‘merhaba’ dedi.

1984 yılında Hülya Avşar’ın başrollerini paylaştığı ‘Sekreter’ ile sinemaya adım atan Sinan Akbaş, arka arkaya birçok film ve dizide rol aldı. Yıllarca TRT kökenli müzik hocalarından müzik dersleri alan Akbaş, TRT korusunda yer alarak TRT müzik programlarına renk kattı. Bir süre önce stüdyoya giren Sinan Akbaş, 2’lik teklisini çıkarmaya hazırlanıyor.

Yıllarca okullarda müzik üzerine dersler veren ve aynı zamanda müzik öğretmenliği de yapan Sinan Akbaş, Yüksel Arslan’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Nereye Gidiyorsun’ ve ‘Bakışına Yandım’ isimli iki şarkılık single çalışmasını bitirdi. Müziklerinin önümüzdeki günlerde tüm dijital platformlarda yerini alacağını belirten Sinan Akbaş, “Çok iyi müzisyenlerle başarılı bir çalışmaya imza attım. Yaza müziğim damgasını vuracak. Yeşilçam tadında bir klip de çektim. Müziğimin yanı sıra klibimde de çok konuşulacak” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbesikduzu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu